Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Tysięczna umowa dla Gminy Babimost!

04.02.2015-404.02.2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbyło się uroczyste spotkanie Zastępy Burmistrza – Pana Zbigniewa Wozińskiego oraz Skarbnik Gminy – Pani Jadwigi Furman dotyczące podpisania umowy na „Wydanie folderu informacyjno – promocyjnego Gminy Babimost”, którego celem jest ukazanie walorów naszej gminy. Była to jubileuszowa, tysięczna umowa na realizację tzn. małych projektów, które są dofinansowywane przez Departament Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich przy Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.

Na realizację wyżej wymienionego działania zostało przyznane dofinansowanie w kwocie 20 560,00 zł, co stanowi 80 % kosztów kwalifikowanych wartości netto. Całkowity koszt operacji wynosi 26 985,00 zł brutto.

Folder informacyjno-promocyjny Gminy Babimost  w szerokiej i bogatej formie będzie prezentował walory oraz perspektywy rozwojowe  w wielu dziedzinach, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień mogących zainteresować turystów oraz potencjalnych inwestorów polskich i zagranicznych.

Zapraszamy do galerii

04.02.2015-2

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 54
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji