Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Zapraszamy do obejrzenia filmu z XX Wojewódzkiego Święta Plonów, który znajduje się w dziale FILMOTEKA


Tysięczna umowa dla Gminy Babimost!

04.02.2015-404.02.2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbyło się uroczyste spotkanie Zastępy Burmistrza – Pana Zbigniewa Wozińskiego oraz Skarbnik Gminy – Pani Jadwigi Furman dotyczące podpisania umowy na „Wydanie folderu informacyjno – promocyjnego Gminy Babimost”, którego celem jest ukazanie walorów naszej gminy. Była to jubileuszowa, tysięczna umowa na realizację tzn. małych projektów, które są dofinansowywane przez Departament Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich przy Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.

Na realizację wyżej wymienionego działania zostało przyznane dofinansowanie w kwocie 20 560,00 zł, co stanowi 80 % kosztów kwalifikowanych wartości netto. Całkowity koszt operacji wynosi 26 985,00 zł brutto.

Folder informacyjno-promocyjny Gminy Babimost  w szerokiej i bogatej formie będzie prezentował walory oraz perspektywy rozwojowe  w wielu dziedzinach, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień mogących zainteresować turystów oraz potencjalnych inwestorów polskich i zagranicznych.

Zapraszamy do galerii

04.02.2015-2
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
22 publikacji

FACEBOOK