Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Dzień Kobiet na "Dzikim Zachodzie"!

07.03.2015-10W dniu 07.03.2014 odbyła się impreza "Dzień Kobiet na Dzikim Zachodzie" zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście. Jak co roku nie zabrakło niespodzianek i atrakcji przygotowanych dla blisko 140 Pań. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia kabaretowego "Romeo na Dzikim Zachodzie" przygotowanego przez Klub Europejski przy Zespole Szkół w Babimoście oraz Sekcję Teatralną działajacą przy GOK.

Następnie odbyła się nauka tańca cowboy'skiego. Układ taneczny przygotowała Pani Karolina Sroka, która na co dzień prowadzi zajęcia taneczne w wielu instytucjach kultury oraz szkołach i przedszkolach. Oj było wesoło! Kolejnym artystycznym akcentem były występy przygotowane przez "znane" kobiety oraz "znanych" mężczyzn z Gminy Babimost, którzy śpiewali piosenki o miłości, kobietach i dzikim zachodzie. Na scenie zaprezentowali się pracownicy Ośrodka Kultury, Burmistrz Babimostu - Bernard Radny, Zastępca Burmistrza - Zbigniew Woziński, Radny obecnej kadencji - Stanisław Wieczorek, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji - Zdzisław Krupa, nauczyciel - Małgorzata Radna, dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych - Elżbieta Ryczek, dyrektor Zespołu Szkół w Babimoscie - Ewa Pietrusiewicz oraz Sekretarz Gminy - Sylwia Panaś. W trakcie trwania uroczystości czynny był prawdziwy, cowboy'ski bar, w którym serwowano pyszności - zarówno coś do zjedzenia jak i do picia.

Zapraszamy do galerii

07.03.2015-26

 

Źródło: www.gokbabimost.pl

GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31118392
Goście 51
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji