Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Międzynarodowy Dzień Kobiet

09.03.2015-8Jak co roku, organizacje i stowarzyszenia z naszej Gminy uroczyście obchodzą Dzień Kobiet. Już 3 marca, jako pierwsze świętowały Panie ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. 4 marca Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku przygotował drobny poczęstunek i kwiaty dla swoich Pań. Kolejnego dnia, 5 marca, Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zaprosił swoje członkinie na obchody tego święta.

Wszystkie trzy spotkania odbyły się w sali kawiarnianej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście. Z kolei, w poniedziałek 9 marca, w sali wiejskiej w Podmoklach Wielkich, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich zorganizowały uroczystość, w której wzięły udział Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Kolesina, Lasek, Nowego Kramska, Podmokli Małych, Podmokli Wielkich oraz Starego Kramska. Na scenie zaprezentował się zespół śpiewaczy „Wiwat” z Podmokli Małych oraz duet muzyczny „Shanties Team” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście. Na zakończenie obchodów święta 8 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście, spotkanie zorganizowało stowarzyszenie Diabetyków.

We wszystkich spotkaniach uczestniczyli Burmistrz Babimostu lub jego zastępca, wręczając wszystkim Paniom słodkie upominki i kwiatki oraz składali serdeczne życzenia zdrowia, radości szczęścia, miłości i uśmiechu oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Burmistrz, w swoich wystąpieniach, podkreślał jak ważną rolę w życiu pełnią kobiety.

Zapraszamy do galerii

11.03.2015-9

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142394
Goście 48
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji