Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Zapraszamy do obejrzenia filmu z XX Wojewódzkiego Święta Plonów, który znajduje się w dziale FILMOTEKA


Spotkanie polsko-niemieckiej delegacji w Babimoście

11.03.2015-1W dniu 11.03.2015r. w Urzędzie Miejskim w Babimoście Burmistrz Babimostu Bernard Radny gościł przedstawicieli z zaprzyjaźnionej niemieckiej Gminy Döbern Dyrektora Urzędu Pana Günter Quander i Specjalistę ds. Promocji z Geoparku Łuku Mużakowa Pana Krzysztofa Czahajda oraz Wójta Gminy Tuplice Panią Katarzynę Kromp.

Celem spotkania było nawiązanie i omówienie płaszczyzn współpracy pomiędzy Gminami. Podczas spotkania Burmistrz Babimostu przedstawił zrealizowane projekty w Gminie po kątem wykorzystywania Środków Funduszy Unijnych.

Omówiono plan współpracy pomiędzy Gminą Babimost i Döbern na 2015r. oraz wspólnie realizowane w najbliższym czasie projekty pt: Polsko-niemiecka majówka i Mobilny Informator Samorządowy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

11.03.2015-5

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
22 publikacji

FACEBOOK