Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Partnerskie spotkanie w Babimoście

18.03.2015-1W dniu 18.03.2015 r. Burmistrz Babimostu Pan Bernard Radny gościł niemiecką delegację, w skład której wchodzili Dyrektor Urzędu Döbern Pan Günter Quander, prezes Centrum Innowacji i Technologii w Forscie (Niemcy) Pan Reiner Schubert oraz Kierownik Projektów Pani Estera Lindner Kuhlmann.

Centrum Innowacji i Technologii, które należy do Polsko-Niemieckiego Eurocentrum (PDE), od roku 1993 organizuje i realizuje znaczące działania i przedsięwzięcia Powiatu Sprewa-Nysa, służące transgranicznemu wspieraniu gospodarki. Instytucja ta jest miejscem spotkań dla inicjatyw wspierania polsko-niemieckich kontaktów gospodarczych w Euroregionie „Sprewa-Nysa-Bóbr”. Celem spotkania było zaprezentowanie rozwoju Gminy Babimost oraz omówienie możliwości rozszerzenia kontaktów gospodarczych po obu stronach granicy. Delegacja niemiecka zwiedziła z wielkim zainteresowaniem obiekty Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście, które są przykładem zrealizowanych inwestycji.

Zapraszamy do galerii

18.03.2015-2

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 52
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji