Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

I Integracyjny Bieg Regionu Kozła

22.03.2015-1W niedzielę 22 marca 2015 r. w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Linie odbył się I Integracyjny Bieg Regionu Kozła, w którym udział wzięło blisko 120 biegaczy, w tym wielu z Gminy Babimost. Imprezę zorganizował Babimojski Klub Biegowy Bakcyl. Nadzór nad organizacją biegu i bezpieczeństwem zawodników pełnili Leszek Stasik i Bogusław Pietrusiewicz. Trasa biegu wiodła wokół jeziora Linie i liczyła pięć kilometrów. Każdy ze 115 biegaczy, którzy dotarli na linię mety miał do pokonania dwie pętle, co w sumie dawało dystans 10 kilometrów.

Trasę biegu najszybciej przebiegł 19 letni Seweryn Wawrzynowicz z Kargowej – 39,59, który na co dzień trenuje w Nadodrze Powodowo. Drugi był Mirosław Rządkowski z Niagara Fitness Klub Rakoniewice 40,27 oraz trzeci Rafał Kuriata z Sulechów Runners 40,55. Kolejne miejsca zajęli Jerzy Bieliński Kargowa Team, Witold Łopata Wolsztyński Klub Biegowy.

Burmistrz Bernard Radny ufundował puchary dla najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki Gminy Babimost. W tej kategorii wygrali Katarzyna i Krzysztof Kaczmarek z BKB Bakcyl. Należy podkreślić, że najstarszym uczestnikiem biegu był 76-letni mieszkaniec Babimostu, pan Jan Czop.

Gratulujemy organizatorom bardzo dobrze przygotowanej i przeprowadzonej imprezy a zawodnikom osiągniętych wyników!

Zapraszamy do galerii

22.03.2015-17

 

GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31118383
Goście 52
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji