I Integracyjny Bieg Regionu Kozła

22.03.2015-1W niedzielę 22 marca 2015 r. w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Linie odbył się I Integracyjny Bieg Regionu Kozła, w którym udział wzięło blisko 120 biegaczy, w tym wielu z Gminy Babimost. Imprezę zorganizował Babimojski Klub Biegowy Bakcyl. Nadzór nad organizacją biegu i bezpieczeństwem zawodników pełnili Leszek Stasik i Bogusław Pietrusiewicz. Trasa biegu wiodła wokół jeziora Linie i liczyła pięć kilometrów. Każdy ze 115 biegaczy, którzy dotarli na linię mety miał do pokonania dwie pętle, co w sumie dawało dystans 10 kilometrów.

Trasę biegu najszybciej przebiegł 19 letni Seweryn Wawrzynowicz z Kargowej – 39,59, który na co dzień trenuje w Nadodrze Powodowo. Drugi był Mirosław Rządkowski z Niagara Fitness Klub Rakoniewice 40,27 oraz trzeci Rafał Kuriata z Sulechów Runners 40,55. Kolejne miejsca zajęli Jerzy Bieliński Kargowa Team, Witold Łopata Wolsztyński Klub Biegowy.

Burmistrz Bernard Radny ufundował puchary dla najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki Gminy Babimost. W tej kategorii wygrali Katarzyna i Krzysztof Kaczmarek z BKB Bakcyl. Należy podkreślić, że najstarszym uczestnikiem biegu był 76-letni mieszkaniec Babimostu, pan Jan Czop.

Gratulujemy organizatorom bardzo dobrze przygotowanej i przeprowadzonej imprezy a zawodnikom osiągniętych wyników!

Zapraszamy do galerii

22.03.2015-17

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK