Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja

03.05.2015-15Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się mszą świętą odprawioną w intencji Ojczyzny, w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Babimoście. Po uroczystościach religijnych odbył się przemarsz mieszkańców ulicami Babimostu pod obelisk na Placu Kopernika.

Kolumna pieszych prowadzona była przez Orkiestrę Dętą OSP. Przedstawiciele Urzędu Miejskiego – Burmistrz Babimostu Bernard Radny wraz ze swoim zastępcą – Zbigniewem Wozińskim i Skarbnikiem Gminy Jadwigą Furman, radni Rady Miejskiej w Babimoście oraz przedstawiciele zakładów pracy i organizacji społecznych z naszej Gminy złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym historię uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości zostały przygotowane i przeprowadzone przez Stronnictwo Demokratyczne pod kierunkiem Pana Stanisława Wieczorka.

Zapraszamy do galerii
03.05.2015-85

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142394
Goście 53
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji