Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja

03.05.2015-15Obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się mszą świętą odprawioną w intencji Ojczyzny, w kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Babimoście. Po uroczystościach religijnych odbył się przemarsz mieszkańców ulicami Babimostu pod obelisk na Placu Kopernika.

Kolumna pieszych prowadzona była przez Orkiestrę Dętą OSP. Przedstawiciele Urzędu Miejskiego – Burmistrz Babimostu Bernard Radny wraz ze swoim zastępcą – Zbigniewem Wozińskim i Skarbnikiem Gminy Jadwigą Furman, radni Rady Miejskiej w Babimoście oraz przedstawiciele zakładów pracy i organizacji społecznych z naszej Gminy złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym historię uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości zostały przygotowane i przeprowadzone przez Stronnictwo Demokratyczne pod kierunkiem Pana Stanisława Wieczorka.

Zapraszamy do galerii
03.05.2015-85

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK