Polsko - niemiecka majówka

Foto-30W dniach 1-3 maja 2015 odbył się projekt partnerski "Polsko-Niemiecka Majówka" organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście oraz partnera niemieckiego z Neuruppin.

 

Pierwszego dnia uczestnicy projektu wzięli udział w konferencji na temat zdrowego trybu życia. Dowiedzieli się jak prawidłowo należy sie odżywiać, jak ważny jest ruch w życiu człowieka i co zrobić by być cały czas w prawidłowej formie fizycznej.
Drugiego dnia rozpoczął się festyn majówkowy połączony z turniejem integracyjnym, w którym wzięli udział Polacy i Niemcy. Zmagali się w konkurencjach takich jak: dojenie sztucznej krowy, byk rodeo, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo, cash box czy sprężynująca lina. Konkurencje zostały przeprowadzone na wynajętych, profesjonalnych urządzeniach rekreacyjnych, które po zakończeniu zmagań były dostępne bezpłatnie dla wszystkich uczestniczących w festynie. W tym samym czasie na scenie odbywały się występy artystyczne sekcji tanecznej oraz sekcji instrumentalnej GOK, prezentacja artystyczna Przedszkola "Pod Muchomorkiem", koncert Orkiestry Dętej oraz występ młodzieżowego zespołu rockowego "THE COLT".

Na zakończenie wszystkim najlepszym zawodnikom i drużynom w poszczególnych konkurencjach zostały wręczone puchary, a całość została podsumowana wspólną zabawą taneczną do późnych godzin nocnych przy muzyce zespołu "Gruby Kaliber".
Ostatniego dnia uczestnicy spotkali się na spotkaniu podsumowującym projekt, po którym wrócili do swoich miejscowości. Mamy nadzieję, że spotkania będą częstsze i zaowocują jeszcze lepszą współpracą pomiędzy partnerami.
Zapraszamy do galerii
Foto-40
źródło: www.gokbabimost.pl
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK