Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Nauka pływania

Foto-1Gmina Babimost złożyła wniosek i zakwalifikowała się do udziału w programie powszechnej nauki pływania, który skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Projekt „Umiem pływać” współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Do nauki pływania, realizowanej pod opieką uprawnionych ratowników i instruktorów na basenie w Sulechowie, Lubuska Federacja Sportu zakwalifikowała grupę 30 dzieci ze szkół podstawowych w Babimoście, Podmoklach Małych i Nowym Kramsku.

Zajęcia odbywają się w dwóch 15-osobowych grupach dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki. W sumie nauka pływania realizowana będzie przez 20 godzin dydaktycznych. Pierwsze zajęcia odbyły się w piątek 10 kwietnia, a ostatnie zaplanowane zostały na wtorek 23 czerwca 2015 r. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne. Natomiast gmina wynajmuje autokar i zapewnia dzieciom transport. Pozostałe koszty - za korzystanie z basenu, prowadzenie zajęć, za opiekunów i ubezpieczenie pokrywa Ministerstwo Sportu i Turystyki. Życzymy naszym milusińskim sukcesów w nabywaniu tej jakże potrzebnej umiejętności oraz czerpania przyjemności z pobytu na basenie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Foto-4

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 53
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji