Zawody konne w skokach przez przeszkody

18.07.2015-15W sobotę 18 lipca 2015 roku odbyły się w Bawigrodzie zawody konne w skokach przez przeszkody. Organizatorem tej imprezy jest Izabela Janiak, znana nie tylko w naszym mieście, ale w całym regionie, amazonka i pasjonatka sportów konnych. Letni konkurs skoków przez przeszkody zorganizowany został w pięciu klasach.

Od klasy LL mini - dla najmłodszych jeźdźców (przeszkody do 60 cm wysokości), poprzez konkurs nr 2 w klasie "LL" z trafieniem w normę czasu, konkurs nr 3 - klasa "L"- dwufazowy. Kolejne konkursy nr 4, 5 odbyły się jako konkursy regionalne - konkurs nr 4 - klasa "P" - zwykły a konkurs nr 5 - klasa "N" – zwykły. W przerwie pomiędzy trzecim i czwartym konkursem odbyły się zawody „PONY GAMES”, w których młodzi jeźdźcy musieli się wykazać nie tylko techniką jeździecką ale również sprawnością wręcz akrobatyczną. Ostatni konkurs w klasie „N” rozgrywany był o Puchar Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego. Najwyższe miejsca zajęli

1. Olimpia Filipowska ze stajni Modelewskich

2. Julia Wieczorek reprezentująca LUKS Nysa Gubin

3. Wiktoria Mrugała również z LUKS Nysa Gubin

Puchary i dyplomy w imieniu Burmistrza wręczał jego zastępca Zbigniew Woziński.

Niezwykle interesujące i doskonale przygotowane zawody, w których biorą udział urocze amazonki, eleganccy jeźdźcy i piękne konie warte są polecenia mieszkańcom naszej gminy i regionu.

Zapraszamy do galerii

18.07.2015-23
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji