Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Zawody konne w skokach przez przeszkody

18.07.2015-15W sobotę 18 lipca 2015 roku odbyły się w Bawigrodzie zawody konne w skokach przez przeszkody. Organizatorem tej imprezy jest Izabela Janiak, znana nie tylko w naszym mieście, ale w całym regionie, amazonka i pasjonatka sportów konnych. Letni konkurs skoków przez przeszkody zorganizowany został w pięciu klasach.

Od klasy LL mini - dla najmłodszych jeźdźców (przeszkody do 60 cm wysokości), poprzez konkurs nr 2 w klasie "LL" z trafieniem w normę czasu, konkurs nr 3 - klasa "L"- dwufazowy. Kolejne konkursy nr 4, 5 odbyły się jako konkursy regionalne - konkurs nr 4 - klasa "P" - zwykły a konkurs nr 5 - klasa "N" – zwykły. W przerwie pomiędzy trzecim i czwartym konkursem odbyły się zawody „PONY GAMES”, w których młodzi jeźdźcy musieli się wykazać nie tylko techniką jeździecką ale również sprawnością wręcz akrobatyczną. Ostatni konkurs w klasie „N” rozgrywany był o Puchar Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego. Najwyższe miejsca zajęli

1. Olimpia Filipowska ze stajni Modelewskich

2. Julia Wieczorek reprezentująca LUKS Nysa Gubin

3. Wiktoria Mrugała również z LUKS Nysa Gubin

Puchary i dyplomy w imieniu Burmistrza wręczał jego zastępca Zbigniew Woziński.

Niezwykle interesujące i doskonale przygotowane zawody, w których biorą udział urocze amazonki, eleganccy jeźdźcy i piękne konie warte są polecenia mieszkańcom naszej gminy i regionu.

Zapraszamy do galerii

18.07.2015-23
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK