Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Obóz sportowy w Neuruppin

3-8.08.2015-1Z okazji 10 lecia współpracy gmin Babimost i Neuruppin 8 uczniów szkoły w Podmoklach Małych zostało zaproszonych do udziału w obozie sportowym, który odbył się w dniach 3- 8 sierpnia 2015 roku w naszej partnerskiej gminie. Byli to uczniowie klasy szóstej- absolwenci Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych. Szkoła w Podmoklach również w tym roku obchodzi jubileusz 10 lecia współpracy szkół Rosy Luxemburg w Neuruppin i Szkoły Podstawowej im Franciszka Sarnowskiego w Podmoklach Małych.

Uczniowie wraz z opiekunem panem Michałem Brzóską zostali zaproszeni przez Klub Sportowy SV Union Neuruppin. Dzieci miło spędziły te dni, które byłe pełne atrakcji. Dzięki studentom Akademii Sportowej w Lindow, dzieci uczestniczyły w wielu zajęciach sportowych takich jak: piłka nożna, piłka plażowa, piłka ręczna, kręgle, bieganie oraz pływanie. Dużo radości sprawiły naszym uczniom także gry i zabawy sportowe dzięki którym dzieci z Polski i Niemiec lepiej się integrowały i komunikowały. Na zakończenie obozu sportowego odbyła się dyskoteka oraz nocny spacer po lesie. Uczestnicy obozu spali w namiotach nad pięknym jeziorem, co dla wielu z nich było nowym doświadczeniem. Dzięki wspólnemu spotkaniu jeszcze bardziej umocniły się polsko- niemieckie przyjaźnie mieszkańców partnerskich gmin.

Zapraszamy do galerii

3-8.08.2015-3

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK