Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Wizyta Sekretarza Stanu

 

27.08.2015-5W dniu 27.08.2015 roku w województwie lubuskim, na zaproszenie Lubuskiej Federacji Sportu, przebywał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki dr Bogusław Ulijasz. W godzinach przedpołudniowych w sali szermierczej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyło się spotkanie z działaczami sportowymi i samorządowcami , a po południu Minister odwiedził Babimost. Towarzyszył mu Pan Bogusław Wontor, poseł na Sejm IV,V,VI i VII kadencji, Prezes Lubuskiej Federacji Sportu i członek sejmowej komisji Kultury Fizycznej i Turystyki.

Celem wizyty Pana Ministra była ocena infrastruktury sportowej, wybudowanej w Babimoście w ostatnich latach przy udziale m.in. środków z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej będących w dyspozycji Ministra Sportu i Turystyki. Wszystkie obiekty sportowe, znajdujące się na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście zrobiły na Ministrze bardzo dobre wrażenie. Stwierdził, że taka infrastruktura sportowa stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportu i rekreacji wszystkim mieszkańcom naszej gminy. O wiele większe miejscowości od naszej nie dysponują tyloma tak dobrze wyposażonymi obiektami.

Podczas tej krótkiej wizyty rozmawiano także o programach inwestycyjnych realizowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Szczególna uwagę poświęcono programom sportowym aktywizującym dzieci i młodzież.

Zapraszamy do galerii

27.08.2015-11

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142394
Goście 46
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji