Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

I miejsce Gminy Babimost w „Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży”

27.10.2015-1Szkolny Związek Sportowy „Ziemia Lubuska” dokonał podsumowania we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za rok 2014/2015. W klasyfikacji generalnej gmin Babimost po raz siódmy z rzędu okazał się najlepszy. W pokonanym polu pozostawiliśmy pozostałe 82 gminy województwa lubuskiego.

Należy podkreślić, że Trzciel, który zajął II miejsce miał ponad 100 punktów mniej niż my. Na ten sukces zapracowały wszystkie nasze szkoły, a w szczególności Publiczne Gimnazjum, które uzyskało 455 punktów, Szkoła Podstawowa w Babimoście, która zdobyła 250 punktów, Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku gromadząc 200 punktów oraz Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych uzyskując 20 punktów. Wręczenie okazałego pucharu i okolicznościowego dyplomu nastąpiło podczas X sesji Rady Miejskiej w Babimoście, która odbyła się 27 października 2015 roku. Przybył na nią prezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska” Zbigniew Bermes, który wraz z pucharem i dyplomem przekazał Burmistrzowi Bernardowi Radnemu serdeczne gratulacje. Powiedział, że doskonałe warunki do uprawiania sportu stworzone w ostatnich latach przez naszą Gminę mają znaczący wpływ na uzyskiwane przez dzieci i młodzież bardzo dobrych wyników w zawodach sportowych. Dziękując za wyróżnienie, Burmistrz podkreślił, że uprawianie sportu przez dzieci i młodzież ma znaczący wpływ na ich prawidłowy rozwój fizyczny i zdrowie zarówno teraz jak i w przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

27.10.2015-4

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142393
Goście 52
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji