Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Wizyta szefa Europejskiej Akademii Sportu z Brandenburgii

30.10.2015-2W piątek, ostatniego dnia października gościł w Babimoście Pan Manfred Wothe, prezes Europejskiej Akademii Sportu w Brandenburgii. Przybył w towarzystwie  Pana Bogusława Sułkowskiego, dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Spotkanie z Burmistrzem Bernardem Radnym, jego zastępcą Zbigniewem Wozińskim oraz dyrektorem Centrum Sportu i Rekreacji Zdzisławem Krupą i Sławomirą Stoll-Scheer , specjalistą d.s współpracy transgranicznej odbyło się w budynku Fittness Park. Prezes Wothe zwiedził nowo powstałe obiekty sportowe w tym trybuny z zadaszeniem i budynek zaplecza socjalno-technicznego. Wyraził słowa uznania, za stworzenie tak funkcjonalnych i komfortowych warunków do uprawiania sportu ale też i oglądania przez kibiców zawodów sportowych. Zadeklarował, że zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych Brandenburgii częściej niż dotąd odwiedzać będą Babimost, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami i umiejętnościami.  Dzięki takim obiektom łatwiej będzie organizować polsko-niemieckie imprezy  sportowe, z korzyścią dla sportowców, ku zadowoleniu kibiców.   Burmistrz Bernard Radny podkreślił, że rozwój bazy sportowej w Babimoście wpływa korzystnie na rozwój fizyczny dzieci i młodzieży a także ich  wyniki sportowe. Wspomniał, że już od siedmiu lat z rzędu Gmina Babimost zajmuje I miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży, pozostawiając w pokonanym polu pozostałe 82 gminy naszego województwa.

Zapraszamy do galerii

30.10.2015-9

 

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31142394
Goście 49
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji