Debata społeczna „Bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Babimost”

08.12.2015-33W dniu 08.12.2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyła się debata społeczna pn. „Bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Babimost” zorganizowana przez Miejską Policję w Zielonej Górze oraz Urząd Miejski w Babimoście.

W spotkaniu udział wzięli: władze samorządu lokalnego na czele z Burmistrzem Babimostu Bernardem Radnym oraz Komendant Miejskiej Policji w Zielonej Górze inspektor Andrzej Kostka, wraz z Rzecznikiem Prasowym nadkomisarz Małgorzatą Stanisławską oraz Komendant Komisariatu Policji w Sulechowie nadkomisarz Tomasz Komorowski. W debacie uczestniczyli licznie przybyli mieszkańcy Gminy Babimost.
W pierwszej części debaty Komendant Miejskiej Policji w Zielonej Górze przedstawił informację dotyczącą struktury jak i funkcjonowania policji na terenie naszej gminy oraz dotyczącą działań  miejscowych policjantów. W dalszej części zaprezentował statystyki związane ze zdarzeniami kryminalnymi w Gminie Babimost oraz omówił zasady współpracy policji z lokalnym społeczeństwem.
W drugiej części spotkania mieszkańcy zadawali pytania i dzielili się swoimi obawami. Przedstawione zostały liczne uwagi i wnioski dotyczące bezpieczeństwa, szczególnie drogowego. Mieszkańcy wskazywali miejsca, w których potrzebne są częstsze patrole policji oraz rodzaje zagrożeń, które są dla nich najbardziej uciążliwe. Policjanci oraz przedstawiciele samorządu z uwagą wysłuchali wszystkich głosów, odpowiedzieli na pytania i wątpliwości.
Po oficjalnej części Burmistrz Babimostu zaprosił wszystkich zgromadzonych na poczęstunek.

Zapraszamy do galerii

08.12.2015-14
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK