Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Debata społeczna „Bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Babimost”

08.12.2015-33W dniu 08.12.2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyła się debata społeczna pn. „Bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Babimost” zorganizowana przez Miejską Policję w Zielonej Górze oraz Urząd Miejski w Babimoście.

W spotkaniu udział wzięli: władze samorządu lokalnego na czele z Burmistrzem Babimostu Bernardem Radnym oraz Komendant Miejskiej Policji w Zielonej Górze inspektor Andrzej Kostka, wraz z Rzecznikiem Prasowym nadkomisarz Małgorzatą Stanisławską oraz Komendant Komisariatu Policji w Sulechowie nadkomisarz Tomasz Komorowski. W debacie uczestniczyli licznie przybyli mieszkańcy Gminy Babimost.
W pierwszej części debaty Komendant Miejskiej Policji w Zielonej Górze przedstawił informację dotyczącą struktury jak i funkcjonowania policji na terenie naszej gminy oraz dotyczącą działań  miejscowych policjantów. W dalszej części zaprezentował statystyki związane ze zdarzeniami kryminalnymi w Gminie Babimost oraz omówił zasady współpracy policji z lokalnym społeczeństwem.
W drugiej części spotkania mieszkańcy zadawali pytania i dzielili się swoimi obawami. Przedstawione zostały liczne uwagi i wnioski dotyczące bezpieczeństwa, szczególnie drogowego. Mieszkańcy wskazywali miejsca, w których potrzebne są częstsze patrole policji oraz rodzaje zagrożeń, które są dla nich najbardziej uciążliwe. Policjanci oraz przedstawiciele samorządu z uwagą wysłuchali wszystkich głosów, odpowiedzieli na pytania i wątpliwości.
Po oficjalnej części Burmistrz Babimostu zaprosił wszystkich zgromadzonych na poczęstunek.

Zapraszamy do galerii

08.12.2015-14
GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31118394
Goście 57
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji