Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Gminne spotkanie opłatkowe

18.12.2015-55Jak co roku, Burmistrz Babimostu Bernard Radny zaprosił radnych Rady Miejskiej, kierowników i dyrektorów zakładów pracy, podległych placówek i jednostek organizacyjnych, sołtysów, członków stowarzyszeń oraz organizacji społecznych na gminne spotkanie opłatkowe. Tegoroczna gminna wigilia odbyła się w piątek 18 grudnia 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście.


Oficjalną część uroczystości rozpoczął koncert artystów z Teatru Muzycznego w Poznaniu w składzie: Karolina Garlińska-Ferenc, Mirosław Kin oraz Bartosz Kuczyk. Piękny występ muzyków wprowadził zaproszonych gości w świąteczny nastrój, zwłaszcza gdy na zakończenie trio muzyczne zaśpiewało wraz z publicznością kilka polskich kolęd.
W drugiej części spotkania wigilijnego Burmistrz Babimostu zabierając głos nawiązał do tradycji śpiewania kolęd, przypominając zebranym, że najstarsza z nich sięga 1424 roku. Burmistrz złożył zaproszonym gościom serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego 2016 roku. Do życzeń dołączył się proboszcz babimojskiej parafii pw. Św. Wawrzyńca ksiądz Andrzej Piela.
Po wspólnym zaśpiewaniu kolędy, przybyli goście podzielili się opłatkiem i wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu.

Zapraszamy do galerii

18.12.2015-30

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK