24. Finał WOŚP

10.01.2016-3110 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sali widowiskowej od godziny 16:00 odbywały się występy artystyczne przygotowane przez Zespół Szkół w Babimoście, Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku, Przedszkole Niepubliczne „Pod Muchomorkiem”, Orkiestrę Dętą z Babimostu, sekcję wokalną, instrumentalną i taneczną działającą przy GOK oraz Dawida Krzyżanka – solistę prezentującego znane utwory muzyki pop.

Babimojski finał WOŚP rozpoczął gościnnie występ sympatycznego i energicznego zespołu „MaMaDa” z Technikum Leśnego w Rogozińcu. Pomiędzy występami odbywały się licytacje różnych rzeczy przekazanych przez mieszkańców Babimostu oraz Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było można wylicytować m.in. obraz Pani Urszuli Zając, przedmioty wykonane metodą „decoupage” przez sekcję plastyczną, przejazd wozem strażackim czy zegar, koszulkę albo kubek.
W holu sali widowiskowej członkowie OSP z Babimostu prezentowali jak udzielić pierwszej pomocy i rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa – nie tylko podczas wypadków.
Sztab mieszczący się w Gminnym Ośrodku Kultury zebrał kwotę 8.791,73 zł oraz 9 euro.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tej wspaniałej imprezy, a przede wszystkim wolontariuszom, którzy mimo niezbyt sprzyjającej aury zbierali pieniądze oraz wszystkim tym, którzy wrzucili choć kilka groszy do finałowych puszek.

Żródło: www.gokbabimost.pl

Zapraszamy do galerii

10.01.2016-1

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK