Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Rozwijające się zakłady pracy w Babimoście

Foto-4W 2015 roku w firmie „IKEA INDUSTRY” w Babimoście została zakończona budowa hali produkcyjno – magazynowej o wymiarach ok. 10000 m2. Hala przeznaczona jest do rozkroju płyty HDF i płyty wiórowej. Inwestor wzdłuż hali wykonał nasadzenia drzew jako strefy ochronnej, oddzielając ją od ulicy 1 Maja.

Także firma „TFP” Producent Tektury Falistej i Opakowań z Kórnika buduje halę produkcyjno – magazynową o wielkości ponad 6000 m2. Zakończenie inwestycji planowane jest w pierwszej połowie 2016 r.

W grudniu 2015 r. Spółka z o.o „ISTE” - producent mebli tapicerowanych zakończyła budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem o powierzchni ok.1680 m2.

Wymienione zakłady już są największymi zakładami w Gminie Babimost i nadal się rozwijają, dając wielu ludziom zatrudnienie, a także przyczyniają się do dalszego rozwoju gospodarczego w naszej Gminie.

Zapraszamy do galerii

Foto-6
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK