Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Rozwijające się zakłady pracy w Babimoście

Foto-4W 2015 roku w firmie „IKEA INDUSTRY” w Babimoście została zakończona budowa hali produkcyjno – magazynowej o wymiarach ok. 10000 m2. Hala przeznaczona jest do rozkroju płyty HDF i płyty wiórowej. Inwestor wzdłuż hali wykonał nasadzenia drzew jako strefy ochronnej, oddzielając ją od ulicy 1 Maja.

Także firma „TFP” Producent Tektury Falistej i Opakowań z Kórnika buduje halę produkcyjno – magazynową o wielkości ponad 6000 m2. Zakończenie inwestycji planowane jest w pierwszej połowie 2016 r.

W grudniu 2015 r. Spółka z o.o „ISTE” - producent mebli tapicerowanych zakończyła budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem o powierzchni ok.1680 m2.

Wymienione zakłady już są największymi zakładami w Gminie Babimost i nadal się rozwijają, dając wielu ludziom zatrudnienie, a także przyczyniają się do dalszego rozwoju gospodarczego w naszej Gminie.

Zapraszamy do galerii

Foto-6

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141092
Goście 48
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji