Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - spotkanie dotyczące projektu w dniu 28.11.2017r.


  KOMUNIKAT

Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że w związku z rozpoczętą budową drogi na terenie osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych położonych w Podmoklach Małych przedsiębiorstwo odbierające odpady nie ma możliwości dojazdu do posesji w celu odbioru odpadów. W związku z powyższym, uprzejmie prosi się mieszkańców o wystawianie pojemników na odpady do głównej drogi lub w miejsce umożliwiające dojazd przedsiębiorstwa, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

W przypadku braku możliwości wystawienia pojemników zwracamy się z prośbą o przetrzymanie odpadów w workach do czasu zakończenia inwestycji. Wszystkie zebrane odpady zostaną odebrane z każdej posesji po zakończeniu inwestycji.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Dzień Kobiet stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych

10.03.2016-12Dnia 10.03.2016 r. Burmistrz Babimostu Bernard Radny wraz ze swoim zastępcą Zbigniewem Wozińskim uczestniczył w uroczystości z okazji Dnia Kobiet zorganizowanej przez stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół.

Impreza odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście. Burmistrz Babimostu złożył zgromadzonym Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i obdarował każdą z Pań słodkim upominkiem. Panowie – członkowie stowarzyszenia, wręczyli swoim kobietom goździki. Po oficjalnej części przed zebranymi wystąpiły dzieci z sekcji wokalnej GOK.

Zapraszamy do galerii

10.03.2016-27
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK