Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka

Foto-11W dniach 4-5 kwietnia 2016 r. na terenie Centrum Sportu i Rekreacji odbył się finał wojewódzki Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymabrka. Jest to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Europie. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W rywalizacji wzięły udział dziewczęta i chłopcy z kategorii wiekowych do lat 8, 10 i 12.

W pierwszym dniu finał wojewódzki rozegrały drużyny w kategorii wiekowej do lat 12 chłopców i dziewcząt, natomiast w drugim dniu zagrali chłopcy i dziewczęta w kategorii wiekowej do lat 8 i 10.

W podsumowaniu pierwszego dnia uczestniczyli: Dyrektor biura LZPN Andrzej Graczyk, Zastępca Burmistrza Babimostu Zbigniew Woziński, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Zdzisław Krupa oraz przedstawiciel Wydziału Gier LZPN Rafał Kakała.

W drugim dniu kategorię dziewcząt do lat 8 wygrał MUKS 11 Zielona Góra, a wśród chłopców UKS CHEMIK Gorzów Wielkopolski. W kategorii do lat 10 dziewcząt wygrała reprezentacja MUKS Stilon Gorzów natomiast chłopców MLUKS2 MOS GUBIN. Nagrody indywidualne otrzymali też najlepsi zawodnicy turnieju, najlepsi strzelcy i bramkarze.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, a także upominki ufundowane przez sponsora turnieju. Dla wszystkich były gorące posiłki. Nagrody w trakcie zakończenia drugiego dnia turnieju wręczali: Zbigniew Woziński - Zastępca Burmistrza Babimostu, Zygmunt Chmielewski - wiceprezes LZPN oraz Zdzisław Krupa - dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji.

Województwo lubuskie w finale centralnym w Warszawie w dniach 29.04 - 02.05.2016 reprezentować będą w kategorii U-12: chłopcy - PSP Rzepin oraz dziewczynki - MUKS Stilon Gorzów Wielkopolski, w kategorii U-10 MUKS STILON GORZÓW - dziewczęta oraz MLUKS 2 MOS GUBIN - chłopcy.

Zapraszamy do galerii

Foto-33
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji