Urząd Miejski w Babimoście, informuje, że firma TRANS-FORMACJA  Marcin Wijatyk w ramach dobrej współpracy zaproponowała udostępnienie mieszkańcom Gminy Babimost pojemników na szkło. Osoby zainteresowane chęcią otrzymania pojemnika do zbiórki szkła prosi się o zgłoszenie do Urzędu Miejskiego w Babimoście biuro nr 2 lub pod nr telefonu 68/3513864.


 

Podpisanie umowy na przebudowę drogi wraz z chodnikami w obrębie Rynku

DSC 0041W dniu 27 lipca 2016 roku została podpisana umowa Pomiędzy Gminą Babimost, a firmą DECOR Spółka Jawna ze Zbąszynia, na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa drogi wraz z chodnikami w obrębie Rynku w Babimoście - II etap”.

Wyżej wymieniony Wykonawca złożył najkorzystniejszą ofertę w przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Umowa została zawarta na kwotę 166.288,58zł brutto. Zadanie zostanie zakończone w IV kwartale 2016 r. i w całości zostanie sfinansowane ze środków własnych Gminy Babimost. Wyżej wymieniona inwestycja jest kontynuacją prac na Rynku z roku 2015. W wyniku realizacji zadania powstaną chodniki z płyt granitowych oraz kostki granitowej i bazaltowej oraz 35 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Zostaną posadzone nowe drzewa oraz zostaną zamontowane kraty ochronne pod drzewa z otworami na oświetlenie - po dwa punkty oświetleniowe w każdej kracie. Wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

Projekt zagospodarowania terenu

emocni-logo


Slajd1


GMINA BABIMOST
- REKORD GUINNESSA
4

www.solaratlas.pl

first-solarbanner solar

joomplu:5519

Galeria

Aparat

Informator SMS

joomplu:79

Dzienniki urzędowe

BIP

Licznik odwiedzin

Razem31141084
Goście 39
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
19 publikacji