Urząd Miejski w Babimoście poszukuje osoby do pracy na stanowisko pracownik gospodarczy – sprzątanie.

Szczegóły pod numerem telefonu 683513862
lub w urzędzie – biuro nr 14.


 

Firma Orange na terenie województwa lubuskiego rozpoczyna realizację budowy sieci światłowodowej. Inwestycja realizowana będzie z dofinansowaniem UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). W ramach projektów POPC, współfinansowanych ze środków UE, inwestycja realizowana będzie do granicy działek, na których znajdują się gospodarstwa domowe. Przyłącza do budynków będą natomiast realizowane na koszt Orange, o ile mieszkańcy – poprzez złożenie deklaracji – potwierdzą zainteresowanie skorzystaniem z usług.

Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Babimoście.

Deklaracje do pobrania: kliknij

orange


Mecz piłkarski Reprezentacja Artystów Polskich - Gmina Babimost

20082016W dniu 20 sierpnia 2016 r. na boisku piłkarskim przy Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście piłkarze z lokalnych klubów Gminy Babimost rozegrali zacięty mecz z Reprezentacją Artystów Polskich. Ten atrakcyjny pojedynek uświetnił obchody Święta Lotnictwa Polskiego oraz 35 – lecie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście. Widowisko zgromadziło na trybunach setki ludzi. Zanim jednak piłkarze wybiegli na boisko na niebie odbył się pokaz pilotażu samolotów akrobatycznych z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie.

Orkiestra dęta OSP w Babimoście uświetniła swoim występem czas oczekiwania na ciekawie zapowiadający się mecz, który rozpoczął się po oficjalnym powitaniu niecodziennych gości oraz licznie zgromadzonych kibiców przez Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego. Kapitanowie obu drużyn otrzymali pamiątkowe statuetki.

Widzowie korzystali z niecodziennej okazji otrzymania autografów oraz wykonania pamiątkowej fotografii z aktorami i artystami znanymi z wielu programów rozrywkowych, filmów i kabaretów.

Piłkarze zagrali mecz w dwóch połowach, każda po 35 minut. Po stronie gości zagrali: Grzegorz Jędrzejewski, Jarosław Jakimowicz, Piotr Zelt, Rafał Mroczek, Wiesław Tupaczewski, Tomasz Jachimek, Bilguun Ariunbaatar, Konrad Marszałek, Piotr Wiszniowski, Adrian Woźny, Michał Chałbiński. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0 dla Reprezentacji Artystów Polskich.

Zapraszamy do galerii

20082016-25

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK