Mecz piłkarski Reprezentacja Artystów Polskich - Gmina Babimost

20082016W dniu 20 sierpnia 2016 r. na boisku piłkarskim przy Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście piłkarze z lokalnych klubów Gminy Babimost rozegrali zacięty mecz z Reprezentacją Artystów Polskich. Ten atrakcyjny pojedynek uświetnił obchody Święta Lotnictwa Polskiego oraz 35 – lecie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście. Widowisko zgromadziło na trybunach setki ludzi. Zanim jednak piłkarze wybiegli na boisko na niebie odbył się pokaz pilotażu samolotów akrobatycznych z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie.

Orkiestra dęta OSP w Babimoście uświetniła swoim występem czas oczekiwania na ciekawie zapowiadający się mecz, który rozpoczął się po oficjalnym powitaniu niecodziennych gości oraz licznie zgromadzonych kibiców przez Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego. Kapitanowie obu drużyn otrzymali pamiątkowe statuetki.

Widzowie korzystali z niecodziennej okazji otrzymania autografów oraz wykonania pamiątkowej fotografii z aktorami i artystami znanymi z wielu programów rozrywkowych, filmów i kabaretów.

Piłkarze zagrali mecz w dwóch połowach, każda po 35 minut. Po stronie gości zagrali: Grzegorz Jędrzejewski, Jarosław Jakimowicz, Piotr Zelt, Rafał Mroczek, Wiesław Tupaczewski, Tomasz Jachimek, Bilguun Ariunbaatar, Konrad Marszałek, Piotr Wiszniowski, Adrian Woźny, Michał Chałbiński. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0 dla Reprezentacji Artystów Polskich.

Zapraszamy do galerii

20082016-25

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK