25. Finał WOŚP

15.01.2017-8Za nami 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 15.01.2017 po raz kolejny graliśmy na rzecz dzieci i seniorów. Od godziny 7:30 na ulicach pojawili się nasi wolontariusze, którzy z radosnym uporem, mimo padającego śniegu i przeszywającego chłodu kwestowali do późnego wieczora.

Tegoroczny finał obfitował głównie w prezentacje dzieci i młodzieży. Na scenie zaprezentowali się uczniowie z Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku, Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych oraz Zespołu Szkół w Babimoście. Nie zabrakło również dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem”. Na zakończenie zaprezentowały się sekcje wokalne i taneczne GOK. W trakcie finału trwały licytacje gadżetów – m.in. koszulek z autografami różnych znanych muzyków, kalendarze i książki WOŚP. Punktualnie o godzinie 20:00 zakończyliśmy imprezę tradycyjnym „światełkiem do nieba”.

Po wstępnych obliczeniach zebranych funduszy miło nam poinformować, że udało się w tym roku zebrać kwotę ok.

14.079,37 zł

Jest to znacznie większa kwota od tej z roku ubiegłego. Jest to zasługa wszystkich ludzi dobrego serca, dla których ważny jest drugi człowiek. Dzięki wszystkim którzy wzięli udział w zbiórce i licytacjach będzie można wyposażyć kolejne oddziały pediatryczne i geriatryczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, stowarzyszeniom i osobom, które zaangażowały się w organizację Finału!

SIEMA!!!

Zapraszamy do galerii

15.01.2017-4
Źródło: www.gokbabimost.pl
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji