6. Towarzystwo Miłośników Ziemi Babimojskiej
Babimost Pl. Powstańców Wlkp. 9
1) Prezes – Ewelina Wozińska
2) Zastępca Prezesa – Stanisław Daszkiewicz
3) Skarbnik - Sławomira Stoll – Scheer
4) Sekretarz – Marek Kuc
5) Członek zarządu – Maria Waligóra
6) Członek zarządu – Bożena Wołek
7) Członek zarządu – Stanisław Golusik

 

 

7. Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość”
Babimost ul. Gagarina 21
1) Prezes – Aneta Sybis – Jeż
2) Wiceprezes – Aneta Wojtkowiak
3) Wiceprezes – Aneta Tyndorf
4) Sekretarz – Jolanta Przybyła – Kusiak
5) Skarbnik – Jolanta Bordulak
6) Członek zarządu – Agnieszka Waligórska

 

 

8. Stowarzyszenie Rozwoju i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Regionu „Przyjaźni Podmoklom”
Podmokle Małe 30
1) Prezes – Grzegorz Ryczek
2) Wiceprezes – Sylwester Błoch
3) Sekretarz – Maria Białas
4) Skarbnik – Krzysztof Tysz
5) Członek – Małgorzata Mazur

 

 

9. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 1 w Babimoście
Babimost ul. Gagarina 21
1) Prezes – Szmagulska Barbara
2) Sekretarz – Gertruda Łukasińska
3) Skarbnik – Stefania Piwecka
4) Członek – Helena Frącek
5) Członek – Józefa Pietrzak
6) Członek - Tomczyk Piotr

 

 

10. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego w Babimoście
Babimost ul. Gagarina 21
1) Prezes – Alfred Hajduła
2) Zastępca Prezesa – Promiński Roman
3) p.o.Sekretarz – Edward Garlikowski
4) Skarbnik – Jerzy Gwóźdź
5) Kronikarz – Antoni Supiński
6) Członek – Witold Sypniewski  
7) Członek – Jarosław Kolibowski
8) Członek- Grzybowski Stanisław
9) Członek - Gieruła Józef
10) Członek walczak Tadeusz

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji

FACEBOOK